VIP účet vše o nákupu
Doprava zdarma nad 1000 Kč
+420 608 365 222
info@skate-praha.cz

lamax

Lamax (celým názvem Lamax Electronics) je česká značka, která se stala velmi úspěšnou na mnoha trzích Evropy, značka si na trhu udělala jméno prodejem vlastních levnějších verzí sportovních kamer a kamer do auta. V současné době nabízí své výrobky po celé Evropě. V roce 2016 se pod značkou LAMAX Beat, rozšířilo portfolio o produkty z oblasti audio techniky, které doslova válcují veškeré testy a porovnávače. Posláním této značky je prodej kvalitní drobné elektroniky s vysokou užitnou hodnotou. Značka je schopna poskytnout svým zákazníkům nejen moderní produkty, ale i solidní technickou podporu.

Ačkoliv si možná můžete říkat, z jakého důvodu prodáváme na primárně skate zaměřeném e-shopu elektroniku, pak se stačí podívat na sportovní kamery od této značky s kterými zážitky z vašich sportů zůstanou v životní podobě.

položekzákaznický servis

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

+420 608 365 222
info@skate-praha.cz
odběr newsletteru
Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.