VIP účet vše o nákupu
Doprava zdarma nad 1000 Kč
+420 608 365 222
info@skate-praha.cz

Výměna/vrácení zboží

1) Pokud zjistím, že mi nesedí velikost/barva/materiál apod., mohu zboží vyměnit nebo vrátit?

2) Jak mám postupovat, pokud chci zboží vrátit?

3) Jak mám postupovat, pokud chci zboží vyměnit za jiné?

 

1) Pokud zjistím, že mi nesedí velikost / barva / materiál apod., mohu zboží vyměnit nebo vrátit?

V případě, že Vám nesedí velikost / barva / materiál apod., případně Vám zboží nevyhovuje z jiného důvodu, můžete jej do 14 dnů od doručení vyměnit nebo vrátit. Zboží musí obsahovat originální visačky a nesmí být použité, špinavé nebo jinak zničené z toho důvodu, že veškeré vrácené zboží jde zpět do prodeje.

2) Jak mám postupovat, pokud chci zboží vrátit?

a) Zboží, za které požadujete vrátit peníze, zabalte a spolu s dodacím listem odešlete na adresu uvedenou v levém horním rohu Vašeho dodacího listu. Všechny adresy najdete případně zde: http://www.skate-praha.cz/kontakt/.

Dodací list je pro tyto účely považován jako dokument vyjadřující Vaši vůli odstoupit od kupní smlouvy v souladu s obchodními podmínkami.

Na dodací list připište číslo Vašeho účtu. Peníze za zboží včetně nákladů za dodání Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení Vašeho odstoupení od smlouvy tedy od doručení dodacího listu spolu se zbožím na naši adresu.

b) Zboží lze také vrátit přímo v jedné z našich kamenných prodejen v Říčanech, Třebíči nebo v kanceláři v Praze na Smíchově (více infromací o kamenných prodejnách: http://www.skate-praha.cz/kontakt/).

3) Jak mám postupovat, pokud chci zboží vyměnit za jiné?

Jakmile obdržíte naše zboží, které Vám nevyhovuje velikostně nebo z jiného důvodu, vytvořte si na e-shopu novou objednávku na zboží s vyhovující velikostí/barvou apod. Do poznámek k nové objednávce nezapomeňte připsat, že se jedná o výměnu zboží.

Není podmínkou, že výměna musí být pouze za stejné zboží, či za stejnou kategorii zboží, objednat můžete cokoliv jiného. Jakmile novou objednávku vytvoříte, původní nevyhovující zboží zabalte a spolu s dodacím listem odešlete na adresu uvedenou v levém horním rohu Vašeho dodacího listu. Všechny adresy najdete případně zde: http://www.skate-praha.cz/kontakt/.

Na dodací list nezapomeňte připsat, že se jedná o výměnu. Jakmile od Vás nevyhovující zboží obdržíme, zašleme Vám informační email, že zboží v pořádku dorazilo a budeme Vám expedovat novou objednávku buď zdarma, nebo s doplatkem rozdílu částek.

Pokud si objednáváte zboží na kamenné prodejny v Říčanech, Třebíči nebo do kanceláře na Smíchově a nejste si případně jistí, zda Vám bude Vámi zvolená velikost sedět, můžete si objednat více velikostí a na místě si jednotlivé velikosti vyzkoušet. Zboží, které Vám nebude sedět, jednoduše stornujeme a Vy si ponecháte pouze tu pravou velikost či zboží.

 

Obchod Skate-Praha získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Ověřený zákazník
20. října 2019
Ověřený zákazník skate-praha.cz
100%
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace
  • Velký výběr
Ověřený zákazník
18. října 2019
Ověřený zákazník skate-praha.cz
100%
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Jsem velice spokojena - zboží kvalitní
Ověřený zákazník
12. října 2019
Ověřený zákazník skate-praha.cz
100%
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace
  • rychlé dodání
  • při registraci fajn sleva
  • doprava zdarma při určité částce objednávky
  • nevýhoda je jen pro mě, že nemají pobočku na východě Prahy. :)
zákaznický servis

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

+420 608 365 222
info@skate-praha.cz
odběr newsletteru
Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.